אודות האתר

אודות האתר

אתר זה הוא אתר פרטי, ואינו שייך או קשור לשום גוף רפואי או מסחרי.
אתר זה הוקם, שייך, וממומן באפן פרטי, על ידי חולים בתסמונת הפיברומיאלגיה שנעזרו בטיפול בגואיפנזין, מתוך כוונה ורצון לחלוק את ידיעותיהם בנושא עם חולים אחרים.
האתר נבנה בעקבות פניות רבות של חולים רבים שביקשו לקבל מידע על הטיפול, ומתוך מטרה לענות על הצורך של חולים ובני משפחותיהם במידע בשפה העברית על טיפול בפיברומיאלגיה עם גואיפנזין.
המידע באתר מובא ברובו מתרגום מאמרים שנכתבו במקורם באנגלית על ידי ד"ר סט. אמאנד וצוות המרכז לטיפול בפיברומיאלגיה בארה"ב.
תכנים נוספים נכתבו או נאספו על ידנו, ומניסיונם של חולי פיברומיאלגיה אחרים המטופלים על פי הפרוטוקול.
את המידע המפורט והעדכני ביותר באנגלית תמצאו באתר של המרכז לטיפול בפיברומיאלגיה שהוא האתר הרשמי של ד"ר סט אמאנד ופרוטוקול הטיפול בפיברומיאלגיה עם גואיפנזין, וכן בספרים שנכתבו על ידי ד"ר סט. אמאנד העוסקים בפיברומיאלגיה ובפרוטוקול הטיפול.

אודות ד"ר פ. סט. אמאנד

ד"ר ר.פול סט. אמאנד, הוא בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת טאפט בארצות הברית.
הוא חבר בצוות ההוראה של בית החולים האוניברסיטאי הרבור של אוניברסיטת קליפורניה, במחלקה האנדוקרינולוגית של בית החולים כבר למעלה מארבעים ושלוש שנים.
כיום הוא פרופסור חבר קליני בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת קליפוניה UCLA.
ד"ר סט. אמאנד גילה את השימוש בגואיפנזין לטיפול בפיברומיאלגיה.

בקרו באתר של ד"ר פ. סט. אמאנד והמרכז לטיפול בפיברומיאלגיה

תנאי השימוש באתר

קראו את התנאים הבאים בקפידה.
השימוש באתר מעיד על הסכמתכם לתנאים אלו. אם אינכם מסכימים להם, אנא הימנעו מהשימוש באתר.

השימוש באתר:
התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה או חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה ו/או איש מקצוע.
התכנים שבאתר אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי.
המידע באתר זה הנו אינפורמטיבי בלבד ומובא לצורכי מידע בלבד.
המידע המופיע באתר אינו משמש כאבחון או ייעוץ רפואי, או כתחליף לטיפול רפואי כלשהו, או לבדיקה וייעוץ אצל רופא מוסמך, ואינו מהווה, בשום אופן, בדיקה, אבחנה, ייעוץ, חוות דעת, המלצה, או טיפול רפואי.
אין ליישם ואין לפעול על פי המידע המפורסם באתר זה, מבלי להיוועץ קודם לכן עם רופא מוסמך.
השימוש במידע המפורסם באתר זה, או הסתמכות על תוכנו, מבלי להיוועץ קודם לכן ברופא מוסמך כאמור, הנו על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים.

אחריות:
התכנים באתר אינם מהווים עיצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. לא תהיה למשתמשים כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי  אתר זה, או בעלי אתר ו/או כלפי הצוות משתתף בעריכתו.
כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תיעשה, איפוא, על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים.

קישורים:   האתר מכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. אין לנו שליטה על אתרים אלו ואיננו נושאים באחריות לתכנים המתפרסמים באתרים אלו. קישור לאתרים אלו אינו מהווה אישור לחומר המופיע באותם אתרים

השימוש באתר ובכל תוכן המוצג בו, הנו למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להעתיק ולהשתמש, לשכפל, להפיץ, למכור לשווק או לתרגם או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים כלשהם מתוך האתר, ללא רשות מפורשת מראש ובכתב מבעלי האתר.
כל זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות זכויות היוצרים הם בבעלות בעלי האתר, או של צדדים שלישיים שהרשו לבעלי האתר להשתמש בזכויותיהם. זכויות אלה חלות בין היתר על תכני האתר, עיצובו הגרפי, בסיסי הנתונים בו, קוד המחשב של האתר וכל פרט נוסף הקשור בהפעלתו.